PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW

Jako architekci od początku istnienia naszego biura zajmujemy się projektowaniem tylko nowoczesnych budynków mieszkalnych I wnętrz o charakterze minimalistycznym.

Naszą pracę inspirują wybitni moderniści jak Mies van der Rohe, Marcel Breuer czy Richard Neutra. Dokładamy starań aby nasza twórczość miała szansę nawiązać dialog z tradycją polskiej awangardy lat 30tych reprezentowanej przez takich prekursorów tego gatunku jak Grupa Praesens.

Mając jasne wyobrażenie o tym jaką chcemy tworzyć architekturę dbamy o to aby nasze realizacje były stylistycznie spójne. Podczas całego procesu twórczego pamiętamy jak ważne jest zrozumienie oczekiwań inwestora. W przypadku różnych upodobań i potrzeb wspólnie wypracowujemy zarys koncepcji co w konsekwencji pozwala nam tworzyć rzeczy niepowtarzalne. Myśląc o wyglądzie wnętrza dokładamy starań, żeby pozostawało ono w zgodzie z charakterem budynku w jakim się znajduje

W swojej pracy sięgamy po surowe I prawdziwe materiały, takie jak stal, beton, drewno czy cegła. Dzięki temu budynki lepiej wpisują się w otoczenie tworząc razem z nim harmonijną całość.

Współpracując ze sprawdzonymi i cenionymi w branży budowlanej konstruktorami oraz branżystami instalacji budowlanych jesteśmy w stanie realizować w naszych projektach odważne i nietypowe rozwiązania.

Dbamy o to, żeby nasza architektura była pozbawiona nadmiaru formy I zbędnej treści. Takie podejście architekta do procesu projektowego  powinno spowodować, że jego realizacje nie ulegną kulturowej czy modowej korozji i będą miały szanse stać się wartością samą w sobie.

Proszę zapoznać się z naszym realizacjami. Wiele z nich zostało laureatami wyróżnien i nagród w tym SILVER DESIGN AWARD dla Rezydecji RB 23 .

Życzę pozytywnych wrażeń.

mgr inż. arch. Pawel Lis

^
Ta strona używa plików cookies. Polityka prywatności Zamknij